Wynajem pojazdów i placu manewrowego

Wynajem placu manewrowego

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2022 r. zmienia się stawka wynajmu placu manewrowego z 46 zł do 60 zł/1 h.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie informuje, że od 1 lutego 2019 roku wjazd na plac manewrowy będzie możliwy tylko po uprzednim opłaceniu należności za najem placu w wysokości określonej zarządzeniem nr 2/2019 z dnia 16 stycznia 2019 r. , zaktualizowanych zarządzeniem nr 2/2021 z dnia 11 stycznia 2021 r. , – Dyrektora WORD Olsztyn.
Plac manewrowy udostępniamy w dni robocze + soboty egzaminacyjne w godz. 1600 – 2000. W wolne soboty oraz niedzielę w godz. 900 – 1600.

Wynajem Placu – online, przez internet

Aby ułatwić OSK korzystanie z placu manewrowego.
Wynajem placu teraz przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zajmuje chwilę, bez potrzeby dzwonienia, sprawdzania i uzgadniania terminu – word.asysto.pl
Dostępne godziny są widoczne w terminarzu.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie informuje, że w celu usprawnienia planowania najmu placu manewrowego – od dnia 05.06.2020 rezerwacja oraz płatności odbywać się będą online drogą elektroniczną.

W przypadku ewentualnego nieopłacenia wynajmu podczas korzystania z formularza usługa zostanie automatycznie anulowana w ciągu 1 godziny. Do tego czasu jest możliwość dokonania opłaty za pomocą linku stanu zamówienia. Link znajduje się w potwierdzeniu e-mail wysyłanym po rezerwacji na adres podany w poniższym formularzu.
Na 72 godziny przed wykupionym terminem upływa możliwość anulowania dokonanego zakupu przez zamawiającego. Anulowania można dokonać korzystając z linku we wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie wynajmu.