WORD Olsztyn – Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie

Najbliższe soboty egzaminacyjne WORD Olsztyn:

22 lipca 2023 r., 05 sierpnia 2023 r.

Szkolenia „punkty karne”

Informujemy, że Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego będą miały możliwość przeprowadzania szkoleń dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego (punkty karne) dopiero po ogłoszeniu stosownego komunikatu przez Ministra Cyfryzacji.

O rozpoczęciu szkoleń poinformujemy na naszej stronie.

Zmiana wysokości opłat za przeprowadzenie egzaminu

(UCHWAŁA Nr XLVIII/700/23 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

z dnia 28 marca 2023 r. w sprawie określenia wysokości opłat za przeprowadzenie egzaminu państwowego w województwie warmińsko-mazurskim).

W środy egzaminy również po południu!

W środy możesz zdawać egzamin teoretyczny również w godzinach popołudniowych. W tym czasie będzie również czynne Biuro Obsługi Klienta.

Jak zapisać się na egzamin, godzina rozpoczęcia egzaminu.

Przez internet:

1 Usługa dostępna jest za pośrednictwem serwisu info-car.pl.
Pamiętaj! Na egzamin możesz zapisać się po ukończeniu kursu na prawo jazdy.
Po skończeniu kursu na prawo jazdy, informacja o tym musi trafić do systemu informatycznego. Twój numer PKK (Profil Kandydata Kierowcy) musi mieć odpowiedni status. Jeżeli nie wiesz, czy już możesz zapisać się na egzamin status Twojego PPK możesz sprawdzić tutaj – Sprawdź status PKK .

Uwaga.
Wybierz rodzaju egzaminu i termin. Opłać egzamin (kartą płatniczą lub e-przelewem). Poczekaj na potwierdzenie terminu przez nasz ośrodek.

 

2 Osobom, które nie mogą skorzystać z systemu Info-car, udostępniamy formułę elektronicznego zapisu przy pomocy formularza. Aby wyznaczyć termin egzaminu należy wypełnić wszystkie pola formularza, zatwierdzić przyciskiem “Złóż wniosek” oraz dokonać opłaty za egzamin na konto: Bank Pekao S.A. 72 1240 5598 1111 0010 8388 5508. W tytule wpłaty należy podać nazwisko, imię, adres zamieszkania, numer PESEL oraz przeznaczenie wpłaty np.: opłata za egzamin praktyczny kat. „B”. Po prawidłowym przesłaniu wniosku i dokonaniu opłaty prosimy oczekiwać na kontakt z naszej strony.

 

Telefonicznie:

Osoby, których dokumenty znajdują się w ewidencji WORD mogą wyznaczyć kolejny termin egzaminu telefonicznie, kontaktując się w tym celu z Działem Organizacji Egzaminów, tel. (089) 538 11 80. Warunkiem wyznaczenia kolejnego terminu egzaminu telefonicznie będzie dokonanie opłaty za egzamin na konto Bank Pekao S.A. 72 1240 5598 1111 0010 8388 5508. W tytule wpłaty należy podać nazwisko, imię, adres zamieszkania, numer PESEL oraz przeznaczenie wpłaty np.: opłata za egzamin praktyczny kat. „B”.
Warunek ten nie dotyczy osób, które posiadają wystarczające, dodatnie saldo w systemie egzaminacyjnym, np. z odwołanego egzaminu lub wcześniej wniesionej opłaty.

Osobiście w siedzibie WORD:

Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Mając na względzie zapisy w/w rozporządzenia wszelkie sprawy związane ze złożeniem dokumentów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Olsztynie i ustaleniem terminu egzaminu państwowego muszą być załatwiane osobiście lub przez osobę upoważnioną.

więcej informacji …

Ważne! Godzina rozpoczęcia egzaminu.

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2020 r. uległy zmianie przepisy dotyczące organizacji egzaminów państwowych – § 13 ust. 3 – Dz. U. z 2019 r. poz. 1206. Z związku z tym, osoba egzaminowana rozpoczyna część teoretyczną i praktyczną egzaminu o wyznaczonej godzinie wskazanej w zaświadczeniu. Osoby egzaminowane, które nie stawią się na egzamin o wyznaczonej godzinie nie będą mogły przystąpić do egzaminu w dniu bieżącym.
Prosimy o punktualne stawiennictwo na egzamin państwowy. WORD Olsztyn 

Wstrzymujemy do odwołania wynajem ciągnika dla OSK

WORD Olsztyn informuje, o wstrzymaniu do odwołania wynajmu ciągnika dla OSK .

Wynajem placu manewrowego – informacje

Dostępny jest wyłącznie drogą elektroniczną poprzez stronę word.asysto.pl. Zapraszamy

Rezerwuj termin

Umów się na egzamin on-line
(wymaga płatności w systemie Info-Car)jak zapisać się na egzaminzapisy na test kwalifikacyjnywynajem placu manewrowegoStacja Kontroli Pojazdówszkolenia i kursyBezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Ważne! Godzina rozpoczęcia egzaminu.

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2020 r. uległy zmianie przepisy dotyczące organizacji egzaminów państwowych – § 13 ust. 3 – Dz. U. z 2019 r. poz. 1206. Z związku z tym, osoba egzaminowana rozpoczyna część teoretyczną i praktyczną egzaminu o wyznaczonej godzinie wskazanej w zaświadczeniu. Osoby egzaminowane, które nie stawią się na egzamin o wyznaczonej godzinie nie będą mogły przystąpić do egzaminu w dniu bieżącym.
Prosimy o punktualne stawiennictwo na egzamin państwowy. WORD Olsztyn 

Kontakty

Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie
ul. Towarowa 17 10-416 Olsztyn

Dział Organizacji Egzaminów

zapisy na egzaminy – tel. 89 538-11-80 egzaminy@word.olsztyn.pl

Dział BRD i Szkoleń

zapisy na szkolenia – tel. 89 538-11-90
szkolenia@word.olsztyn.pl

Księgowość

ksiegowosc@word.olsztyn.pl

Sekretariat

tel. 89 538-11-20
fax 89 538-11-35
sekretariat@word.olsztyn.pl

sekretariat nie prowadzi zapisów na egzaminy i szkolenia
Egzaminy państwowe

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie przeprowadza egzaminy państwowe dla kandydatów na kierowców i kierowców


EgzaminyStacja Kontroli Pojazdów

Prowadzimy badania techniczne, okresowe (rejestracyjne) wszelkich pojazdów samochodowych, motocykli, ciągników rolniczych oraz przyczep.


StacjaSzkolenia

Prowadzimy szkolenia dla kierowców zawodowych, osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz kierowców łamiących przepisy ruchu
drogowego..


SzkoleniaBRD

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD w Olsztynie realizuje swoje zadania statutowe z zakresu działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego


BRD

Scroll to Top
Skip to content